Akce, aktuální informace

Příspěvky zdravotních pojišťoven na dentální hygienu pro rok 2023

k nahlédnutí zde


 

Od 1.12.2021 budou v prodeji vánoční poukazy na dentální hygienu. 

                                         Registrovaní pacienti MUDr. Ladislava Židka                   650 Kč

                                         Neregistrovaní pacienti                                                       800 Kč


Informace o příspěvcích zdravotních pojišťoven 2020

Ověřte si, zda Vaše zdravotní pojišťovna přispívá na nadstandardní péči v oblasti dentální hygieny či stomatologických výkonů. Stručný přehled, výši příspěvků a podmínky jejich čerpání naleznete zde -> https://www.asociacedh.cz/prispevky-na-dentalni-hygienu-pro-klienty-zdravotnich-pojistoven-v-roce-2020/

________________________________________________

 

  • Tento svátek zavedla Světová organizace zubních lékařů a je to den mezinárodních oslav, které mají připomenout význam ústního zdraví a celosvětově zlepšit povědomí o významu dentální hygieny.

 

Při této příležitosti jsme pro vás připravili zvýhodněné poukazy, které můžete zakoupit v týdnu od 18. do 22.3.2019

Airflow-Pískování: 900Kč -> 650Kč

Více informací zde

________________________________________________

Vánoční ceny za poukazy na dentální hygienu

 

Registrovaní pacienti u MUDr. Ladislava Židka               550 Kč

Neregistrovaní pacienti                                                    650 Kč

 

 

________________________________________________

Cestovní kartáček – Violife Sonic Slim

Je klasický elektrický kartáček nepostradatelnou součástí Vaší dentální hygieny? Pak je el.kartáček Vilofie Slim Sonic ideální řešení, jak mít tuto pomůcku stále u sebe.

373 Kč – 323

   Více informací naleznete zde.

________________________________________________

Tepe pro teenagery!

Oblíbili jste si Vy nebo Vaše děti Tepe kartáčky se zajímavými motivy? Právě dorazila nová edice Tepe karáčku s ideálním designem pro teenagery! Počet je omezen, přijďte si je prohlédnout!

______________________________________________________________________

Informace o příspěvcích zdravotních pojišťoven

Ověřte si, zda Vaše zdravotní pojišťovna přispívá na nadstandardní péči v oblasti dentální hygieny či stomatologických výkonů. Stručný přehled, výši příspěvků a podmínky jejich čerpání najdete zde.

___________________________________________________________________

Pasty Elmex opět v prodeji

Opět nabízíme oblíbené pasty Elmex. Doporučujeme Elmex Sensitive Professional na citlivé zuby (99 Kč) nebo Elmex Caries Protection (75 Kč) se zvýšeným obsahem fluoridu určený pro chrup se sklonem ke kazivosti.

___________________________________________________________________

Nabízíme Vám vybělení zubů metodou Airflow, která je novinkou v naší ordinaci dentální hygienistky Lucie Kubové, Dis. Jedná se o vyčištění Vašich zubů od plaku, skvrn od čaje, kávy, džusů, barviv, kouření a od všech dalších pigmentů.

            Metoda je šetrná ke sklovině Vašich zubů, nepoškozuje jejich strukturu a zároveň dokonale vyčistí a tím i vybělí  Váš chrup. Jedná se o jednu návštěvu (cca 45 min.) v ceně 900 Kč. Platí pro naše i pro neregistrované pacienty. Objednávat se můžete na recepci, telefonicky nebo e-mailem.

___________________________________________________________________

V našich ordinacích nabízíme široky sortiment oblíbené a renomované značky Curaprox za příjemné ceny včetně zajímavých limitovaných edic zubních kartáčků. Nově v prodeji kartáčky Curaprox SMART (nejjemnější kartáček určený pro děti).

___________________________________________________________________

Vzhledem ke stále většímu zájmu o informace ohledně péče o ústní dutinu novorozenců a kojenců jsme pro Vás připravili nový program dentální hygieny pro těhotné a maminky nejmenších dětí. Dozvíte se, jak je důležitá tato péče již v tomto věku, jak je důležitý správný výběr dudlíku a kousátek a jak se o dásně novorozence a kojence starat. Nejvhodnější doba návštěvy je v průběhu III. trimestru těhotenství nebo do půl roku od narození dítěte. Více informací o tomto programu najdete zde. Program se vztahuje pro maminky našich lékařů i pro neregistrované pacienty.

_____________________________________________________________________

Sdělení pro pacienty MDDr. Melchera

K 30.11. 2015 zde ukončuje svou činnost MDDr. Melcher.

O novém lékaři se dozvíte na našich webových stránkách nebo na recepci v našich ordinacích. V případě Vašeho zájmu Vás můžeme informovat emailem.

 

____________________________________________________________

Za pokladem se Zoubkovou vílou.

Zapojte Vaše dítě (ve věku 3 – 10 let) do našeho projektu. Při každé preventivní prohlídce (po půl roce) dítě dostane pracovní list s úkoly, který odevzdá při další preventivní prohlídce. Za každý správně vyplněný pracovní list dostane razítko do kartičky a také další sadu úkolů. Tyto pracovní listy jsou celkem čtyři, po odevzdání posledního se dítě dostává k pokladu (odměna od Zoubkové víly). Více informací na Za pokladem se Zoubkovou vílou.

____________________________________________________________

   Nabízíme možnost zasílání upozornění na termín emailem. V případě zájmu můžete nahlásit svoji emailovou adresu na recepci (tel. 465 471 029) nebo nám ji zašlete emailem: ordinace@podjabloni.cz. O aktuálních nabídkách Vás budeme informovat.