Bělení zubů Airflow metodou

V současné době představuje bělení zubů velmi žádané zubní ošetření. Mít zdravý a zářivý úsměv je touhou více a více lidí, zvláště žen. V rámci dentální hygieny nabízíme bělení novou nejmodernější metodou, pomocí přístroje Airflow. Jedná se o šetrné profesionální čištění a leštění zubů pískováním.

Co způsobuje zbarvení zubů?

Zbarvení zubů způsobují pigmenty, které jsou dvojího druhu. První část tvoří pigmenty, které jsou pouze na povrchu skloviny. Vytváří je zejména káva, čaj, červené víno, džusy a cigarety. Druhou část tvoří pigmenty usazené uvnitř skloviny zubu. Ty mají na svědomí zejména léky (antibiotika), fluoróza (nadměrné užívání fluoru v dětství), vrozená diskolorace (různě zbarvené skvrnky) apod.

Jak ošetření pomocí přístroje Airflow probíhá?

Při tomto druhu čištění se používá speciální přístroj, kde koncovku tvoří tryska, do které je vháněn vzduch, voda a leštící prášek. Částečky speciálního písku o vysoké rychlosti odstraňují pigmenty a jiné usazeniny na povrchu zubu. Metoda je šetrná ke sklovině Vašich zubů, nepoškozuje jejich strukturu a zároveň dokonale vyčistí a tím i vybělí Váš chrup (na rozdíl od běžných past na leštění a bělení, které obsahují ostré částice, které velmi často sklovinu poškozují).